New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point

New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point Manchester bevindt zich binnen 25 minuten wandelen van het Museum van Wetenschap & Industrie en biedt draadloos internet. Deze accommodatie bij particulieren ligt in de Salford wijk, op een steenworp afstand van het Hidden at Downtex Mill.

Gasten van het appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger. Daarnaast vindt u er een douche.

Dit appartement is op een klein stukje lopen van het Pumphouse People's History Museum te vinden. New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point is binnen 2 km afstand van Palace Theatre te vinden. De Kunstgalerie van Manchester ligt ook binnen 20 minuten wandelen ervandaan. Deze accommodatie is te bereiken niet ver van New Quay Street/Irwell Bridge bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point Manchester
Double Bedroom - Private Bathroom - City Centre
Mobiele prijsaanbieding

Double Bedroom - Private Bathroom - City Centre

9.0
Schitterend 23 beoordelingen
407 m van de accommodatie
House In The Heart Of Manchester
Mobiele prijsaanbieding

House In The Heart Of Manchester

631 m van de accommodatie
USD 85 USD 77
per nacht
Victoria Rooms
Mobiele prijsaanbieding

Victoria Rooms

5.9
Behoorlijk 239 beoordelingen
786 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Manchester Luchthaven
    20 km

    Treinstations

    Salford Central Railway Station
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point te vinden?
      New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point is in de Salford wijk van de stad gesitueerd, op een steenworp afstand van het Hidden at Downtex Mill.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point?
      Restaurants in de buurt van New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point zijn onder andere Broskis en The Lynwood restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in deze accommodatie bij particulieren aangeboden?
      Ja, deze accommodatie bij particulieren biedt draadloos internet.
    • ❓
      Biedt New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point een mooi uitzicht?
      Ramen van New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Manchester Luchthaven
    20 km

    Treinstations

    Salford Central Railway Station
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    New Private Room In Shared 2 Bed Flat Delta Point Manchester

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten